Müşteri kart modülü ile tamamen entegre çalışan Kampanya modülünün  kullanım kolaylığı ve esnekliği sayesinde zamanın gereklerine göre birçok değişik promosyon yapılıp; elde edilen promosyon sonuç verilerine göre bir sonraki adımdaki promosyon ve kampanyaları seçmede yardımcı olmaktadır.

  • Merkezi Kampanya yönetim modülüdür.
  • Mağaza Grupları veya Mağazalar için kampanya tanımları yapılamasını sağlar.
  • Yapılan kampanya tanımlarının mağazalara akarılması için gerekli veriyi hazırlar.
  • Mağaza ve merkezde çalışan tam entegre GeniusOpen Müşteri Modülü, GeniusOpen Puan ve Çek Modülü,  GeniusOpen Kampanya Modülü ile müşterilerinize özel ve kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak yeni müşteriler kazanabilir, mevcut müşterilerinizde ise marka bağlılığı yaratabilirsiniz.
  • Kullanım kolaylığı ve esnekliği sayesinde zamanın gereklerine göre birçok değişik promosyonlar tasarlayıp, uygulayabilir, elde edilen promosyon sonuç verilerine göre bir sonraki adımdaki promosyon ve kampanyalarınızı daha etkili seçebilirsiniz..
  • Çok çeşitli çoğu zaman ilk kez denenmiş promosyon ve kampanyalar ile rakipleriniz ile fark yaratarak; yeni ve kalıcı müşteri sayısını hızla arttırabilirsiniz

Kampanya Yönetim sistemimizde yer alan bazı müşteri ve satış artırıcı özellikler
– Puan , hediye kartı , Hediye çeki , iade ve müşteri modüllerimiz en düşük bağlantı hızlarında bile merkezi ve anlık olarak çalışabilmesi.
– Kampanyaların tüm zincirdeki mağazalara uygulanacağı gibi belirli zamanlarda belirli mağazalara da uygulanabilmesi.
– Kampanya tiplerinde müşteri segmentasyonu bir kriter olarak kullanılabilmesi ve bu sayede tanımlı müşteriler ile ilk kez gelen müşterilerin daha ilk aşamada ayrılabilmesi.
– Bütün kampanyaların belirli bir reyonu veya ürünü kapsayabileceği gibi ürün kategorilerine uygulayabilmesi.
-Müşteriye anında kampanya önerisinde bulunulabilmesi: “eğer bu ürünlerden 1 adet daha alınırsanız 10 lira daha indirim kazanabilirsiniz gibi”.
– Perakendecilerin günümüzde vazgeçilmezi olan bankalar/kredi kartları için tasarlanmış ödeme kampanyaları ile Banka kampanyaları daha etkin kullanılabilmesi.
– Ürün grupları ve kampanya sayıları artıkça birçok perakendecide sorun haline gelen iç içe geçmiş kampanyalar arasından müşteri lehine en iyisinin uygulanmasını sağlanması.
– Farklı tipte puan ve farklı tipte çek özelliği ile puan ve çek kampanyalarında farklılaşmanın sağlanması.

Kampanya ve Müşteri Modülleri

Yazı dolaşımı